URMUZ. ALGAZY & GRUMMER. Cu o pagina manuscris... - Lot 500 - Giquello

Lot 500
Estimation :
700 - 700 EUR
Résultat : 550EUR
URMUZ. ALGAZY & GRUMMER. Cu o pagina manuscris si o fotografie a autorului. Editie facuta de Sasa Pana. Bucuresti, Editura Unu, 1930 ; in-8, broché. Edition originale limitée à 250 exemplaires numérotés. Exemplaire de Marcelle Cahn portant son nom autographié. Ilk K514.
Mes ordres d'achat