VOLPI (Antonio)

Lot 531
Estimation :
150 - 200 EUR
Résultat : 80EUR
VOLPI (Antonio)
Resolutiones morales quotidianae utroque iure exornatae, iuncta in cunctis D. Thomae & aliorum Patrum cum recentioribus doctrina. - Romae, typis Herculis, 1670. - In-folio plein vélin de l'époque, dos à cinq nerfs, pièce de titre basane fauve, [2] ff., 681 pp., index non chiffré.
Mes ordres d'achat