VERMEULEN (Jan)

Lot 521
Estimation :
350 - 400 EUR
Résultat : 250EUR
VERMEULEN (Jan)
De historia SS. imaginum et picturarum pro vero earum usu contra abusus. Libri IV. Auctore Ioanne Molano regio theologo & cive Lovaniensi. - Lovanii, Bogardum, 1594. - In-8 plein vélin souple à rabats postérieur, dos lisse, titre à l'encre au dos et sur la tranche de queue, VIII-202 ff. Avec :VERMEULEN (Jan) De picturis et imaginibus sacris, liber unus : tractans de vitandis circa eas abusibus, & de earundem significationibus. Authore Ioanne Molano... - Lovanii, Vellaeum, 1570. - In-16 plein vélin postérieur, dos lisse, titre à l'encre, tranches ciselées, 183-[20] ff.
Mes ordres d'achat