MINUTOLO (Giulio)

Lot 390
Estimation :
150 - 200 EUR
Résultat : 80EUR
MINUTOLO (Giulio)
Romana antiquitas dissertationibus historico-criticis illustrata. Quibus prisci scriptores emendati, dilucidatique : recentes castigati, inque meliorem ordinem digesti : veteres opiniones nouis fulcris firmatae...Romae, typis Komarek, 1689. - In-8 plein vélin époque, dos à quatre nerfs, titre à l'encre, [8] ff., 447 pp.
Mes ordres d'achat