CELLARIUS (Christoph)

Lot 135
Estimation :
150 - 200 EUR
CELLARIUS (Christoph)
Christophori Cellarii Compendium antiquitatum Romanarum. Nunc ex manuscripto libro integrum editum et adnotationibus illustratum a m. Io. Ern. Imman. Walchio. Editio secunda. - Halae Magdeburgicae : sumtibus Orphanatrophei, 1759. - In-8 plein vélin époque, dos lisse, titre doré, tranches rouges, [6 ff., 648 pp., [12] ff. - Exlibris manuscrit ancien au titre : "Biblioteca del Principe Gabrielli Romae."
Mes ordres d'achat