PLUTARQUE. - ESTIENNE (Henri)

Lot 445
Estimation :
800 - 1000 EUR
Result : 1 000EUR
PLUTARQUE. - ESTIENNE (Henri)
Plutarchi Chaeronensis quae extant opera, cum latina interpretatione. Ex vetustis codicibus nuns plurima nunc primum emendata sunt, ut ex Henr. Stephani annotationibus intelliges... - P., excud. Henr. Stephanus, 1572. - Sept volumes fort in-8 plein vélin XIXe siècle, dos lisses, roulettes et fleurons dorés, pièces de titre et de tomaison basane verte. - Texte grec, le dernier volume renferme les annotations en latin.