INTERIAN DE AYALA (Juan)

Lot 300
Estimation :
500 - 600 EUR
Result : 250EUR
INTERIAN DE AYALA (Juan)
Pictor christianus eruditus. Sive De erroribus, qui passim admittuntur circa pingendas, atque effingendas sacras imagines. Libri octo cum appendice. Opus sacrae scripturae, atque ecclesiasticae historiae studiosis non inutile. - Matriti, ex typogr. Conventûs praefati Ordinis, 1730. - In-folio demi-vélin à petits coins de l'époque, dos lisse avec titre manuscrit, [12] ff., 415 pp. à 2 colonnes. - Mouillures claires aux premiers ff.