César DOMELA (1900-1992)

Lot 38
Estimation :
1500 - 2000 EUR
César DOMELA (1900-1992)
Ville cubiste, 1924 Gouache on paper monogrammed and dated 24 lower right, annotated lower left. (Tears) 26.5 x 35 cm