École du XIXe siècle

Lot 52
Estimation :
200 - 300 EUR

École du XIXe siècle

Orpheus and Eurydice
Suite of four pastels on paper
Monogrammed on the bottom right or left
28 x 35.5 cm
35 x 26.5 cm
35 x 27 cm
35 x 26.8 cm